Studenckie Zeszyty Naukowy IFS UJ zapraszają do współpracy

Redaktorzy Studenckich Zeszytów Naukowych IFS UJ ogłaszają nabór tekstów do kolejnego numeru czasopisma (semestr zimowy 2017/2018). Prace naukowe wraz z bibliografią, streszczeniem w języku angielskim oraz przypisami należy nadesłać do 15 stycznia 2018. Artykuły powinny być opatrzone recenzją pracownika naukowego w stopniu co najmniej doktora. Podstawowe wymagania dotyczące tekstów oraz dokładne wytyczne, co do wymagań edycyjnych tekstu znajdują się na stronie internetowej Koła Naukowego Slawistów UJ: http://www.uj.edu.pl/web/kns/zeszyty-naukowe Wszelkie pytania oraz gotowe artykuły prosimy nadsyłać na adres mailowy: knsuj.zeszyty@gmail.com.

Zasady redagowania tekstu

Formularz recenzyjny.doc

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obszarem Słowiańszczyzny południowej i zachodniej (z wyłączeniem Polski) do nadsyłania tekstów! Jesteśmy otwarci na artykuły z każdej dyscypliny naukowej – od literaturoznawstwa, przez językoznawstwo, historię, nauki polityczne, po różnego rodzaju materiały kulturoznawcze.

Posted in ogłoszenia and tagged .