Oferta pracy z językiem czeskim i angielskim

Firma rekrutacyjna Diversa Talentor Sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko Resell Channel Specialist ze znajomością jęz. angielskiego i czeskiego (praca w środowisku międzynarodowym). Nasz klient to znana globalna marka, producent akcesoriów komputerowych (myszy, kamery internetowe, słuchawki, piloty, akcesoria do gier, kina domowego, itp.), firma notowana na giełdzie nowojorskiej. Specjalista, którego poszukujemy podlega Resell Channel Managerowi, praca zlokalizowana jest w biurze w Warszawie.

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie współpraca operacyjna z siecią resellerów/dystrybutorów (zlokalizowaną na terenie Polski i Czech) w zakresie wsparcia sprzedaży, akcji promocyjnych, marketingu, logistyki, itp. Jednym z pierwszych zadań tej osoby będzie przygotowanie segmentacji istniejących resellerów. Poszukujemy osoby proaktywnej, samodzielnej i zadaniowo nastawionej, z wysoko rozwiniętymi kompetencjami społecznymi. Niezbędna jest znajomość języków czeskiego i angielskiego. Praca ta wymaga także doskonałej organizacji, umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków oraz sprawnego posługiwanie się Excelem.

Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia, firma zapewnia pełne wprowadzenie, ale czekamy na kandydatów chętnych do nauki i nastawionych na rozwój.

Jeśli widzisz się w takiej roli w dobrej firmie – prześlij CV, lub prześlij tę ofertę do koleżanki czy kolegi.  

Piotr Moskalik, Research Consultant, e-mail:piotr.moskalik@talentor.com

Posted in ogłoszenia, praca.