Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego to przestrzeń praktycznych projektów uniwersyteckich. Dajemy narzędzia do przekształcania efektów pracy naukowej w praktyczne rozwiązania oraz zdobywania kompetencji i umiejętności miękkich, które składają się na przedsiębiorcze myślenie. Do rozwijania swoich umiejętności zapraszamy osoby zarówno z konkretnymi pomysłami na biznes, jak i tych, którzy wciąż poszukują inspiracji do zainicjowania swojej działalności.

Uczestnikom Inkubatora, którymi mogą być studenci, doktoranci, pracownicy, a także absolwenci Uniwersytetu, oferujemy możliwość korzystania z przestrzeni IUW w czterech lokalizacjach: w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, na Wydziale Fizyki, na Wydziale Neofilologii przy ul. Dobrej i na trzecim piętrze Biblioteki Uniwersyteckiej. Do dyspozycji są sale konferencyjne, przestrzenie coworkingowe, warsztatownie ze sprzętem m.in. do druku 3D, a także kąciki socjalne. Pomysły na projekty można skonsultować także z dostępnymi dla uczestników ekspertami z zakresu m.in. budowania start-upów, finansowania projektów, marketingu oraz kwestii prawnych.

Dodatkowo dostępna jest szeroka baza zajęć, warsztatów i szkoleń z zakresu umiejętności technicznych i biznesowych oraz rozwoju osobistego. Co miesiąc udostępniamy możliwość zapisów na kursy z zakresu m.in. druku i projektowania 3D, języków programowania takich jak Python czy JavaScript, tworzenia aplikacji mobilnych i optymalizacji stron www, marketingu internetowego, a także tworzenia start-upów, modeli sprzedażowych czy wystąpień publicznych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.inkubator.uw.edu.pl .
Zachęcamy do aplikowania do Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego!

Pani Jagoda Białota z I roku serbistyki jest przedstawicielką IUW, może udzielić Państwu bardziej szczegółowych informacji na ten temat.

Posted in ogłoszenia, praca, warsztaty, szkoły.