Rječnik hrvatskih animalističkih frazema nagrodzony przez Wydział Filozoficzny Uniwersytetu w Zagrzebiu

Rada Naukowa Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu w Zagrzebiu zadecydowała na posiedzeniu w dniu 10 października 2018 o przyznaniu nagród i wyróżnień. Jedną z dorocznie przyznawanych nagród postanowiono wręczyć zespołowi badawczemu, który opracował Słownik chorwackich frazeologizmów animalistycznych (Rječnik  hrvatskih  animalističkih  frazema, Školska  knjiga,  Zagreb 2017). W skład zespołu wchodzą: prof. Ivana Vidović Bolt, dr Branka Barčot,  prof. Željka Fink Arsovski, dr Barbara Kovačević, prof. Neda Pintarić i dr Ana Vasung. Słownik, którego promocja odbyła się w naszym Instytucie z udziałem prof. Vidović Bolt jesienią ubiegłego roku, jest dostępny w czytelni ISZiP. Więcej informacji o nagrodach znajdą Państwo na stronie Wydziału.

Posted in wiadomości, wydarzenia and tagged , , .