Periferno u hrvatskom jeziku, književnosti i kulturi – konferencja IFS UŚ 7-9.05.19

W dniach od 7 do 9 maja 2019 roku w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa „Periferno u hrvatskom jeziku, književnosti i kulturi” organizowana z okazji jubileuszu 25-lecia powstania śląskiej kroatystyki.

Kroatyści z Instytutu Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego mają tym samym zaszczyt zaprosić do udziału w niej wszystkich pracowników naukowych zainteresowanych problematyką peryferyjności w języku chorwackim, literaturze i kulturze chorwackiej, ale także – w związku z tym, iż jest to konferencja jubileuszowa – innymi, zbliżonymi tematycznie zagadnieniami kroatystycznymi.

W poniższych załącznikach znajdą Państwo zaproszenie, formularz zgłoszeniowy oraz publikację prezentującą dorobek naukowy śląskich kroatystów.

Dorobek naukowy kroatystyki Uniwersytetu Śląskiego

Periferno u hrvatskom jeziku, književnosti i kulturi plik .doc

Periferno u hrvatskom jeziku, književnosti i kulturi plik .pdf

Posted in konferencje slawistyczne, wiadomości and tagged .