Centrum Pomocy Psychologicznej UW

Centrum Pomocy Psychologicznej UW oferuje możliwość udziału w grupie wsparcia. Informacja znajduje się również na stronie CPP.
 
Już niedługo w Centrum Pomocy Psychologicznej UW rozpoczną się spotkania grupy wsparcia dla studentów UW. Grupa będzie miała charakter wsparcia psychologicznego z elementami psychoedukacji. Do udziału w grupie zapraszamy studentów UW, którzy chcą lepiej rozumieć siebie, poprawić samoocenę, efektywniej radzić sobie ze stresem i innymi wyzwaniami, a także tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi i lepiej odnajdywać się w grupach.
Kiedy i gdzie?

Spotkania rozpoczną się w styczniu i będą odbywały się we środy w godz. 15.30-17.00 w siedzibie CPP UW przy ul. Pasteura 7 w Warszawie. 

Jak się zapisać?

Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psycholożką i psychoterapeutką prowadzącą grupę – dr Anną Mach. Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl. Udział w grupie jest bezpłatny. 

Grupa ma charakter półotwarty, co oznacza, że można do niej dołączyć przez cały rok, po odbyciu konsultacji z terapeutką prowadzącą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz na cpp@psych.uw.edu.pl.

Posted in ogłoszenia, warsztaty, szkoły.