Rezydent turystyczny w Bułgarii – oferta pracy

Bałkańskie Centrum Inwestycyjne MENADA Król-Krajewska, Krajewski sp.j.

Firma Menada prowadzi działalność na terenie Bułgarii w obszarze turystyki, nieruchomości, wynajmu, zarządzania nieruchomościami, usług prawnych i konsultingowych. Jesteśmy najstarszą firmą o tym profilu w Polsce. Współpracujemy z deweloperami i partnerami z rynku bułgarskiego oraz ogólnoświatowego. Obsługujemy klientów z całej Europy.

Rezydent turystyczny w Bułgarii

Miejsce pracy: Słoneczny Brzeg

Opis stanowiska:
  • obsługa turystyczna gości z całego świata (język bułgarski + angielski podstawowy)
  • kontakt z administratorami kompleksów (język bułgarski lub angielski)
  • sprzedaż usług dodatkowych wysoko premiowanych
  • współpraca z innymi osobami w biurze
Wymagania:
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka bułgarskiego będzie największym atutem
  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane prawo jazdy
Oferujemy:
  • przelot do i z Bułgarii
  • 3,5-miesięczną pracę sezonową z możliwością przedłużenia do 4 miesięcy
  • pracę w zespole wielojęzycznym
  • zakwaterowanie, telefon służbowy
  • poruszanie się po okolicy – do dyspozycji samochody służbowe, skutery, rowery
  • wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedanych usług dodatkowych
  • rozwojową pracę w ciekawym, wakacyjnym miejscu, w nowoczesnej firmie
  • materiały do pracy, szkolenia wewnętrzne, pracę w międzynarodowym towarzystwie, wśród ludzi z pasją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: menada@menada.pl

Posted in ogłoszenia, praca and tagged .