Pożegnanie Pana Ryszarda Tywonka

Z wielkim smutkiem przekazujemy wiadomość, że 29 grudnia odszedł pan Ryszard Tywonek, wieloletni pracownik obsługi technicznej w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej oraz na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.  Pan Ryszard pracował na Uniwersytecie jeszcze w czasach, gdy Instytut mieścił się przy ul. Szturmowej na Służewiu. Przed dwoma laty przeszedł na emeryturę. Był człowiekiem pogodnym, życzliwym, chętnym do pomocy. Rodzinie i bliskim Pana Ryszarda dyrekcja i pracownicy Instytutu składają wyrazy najszczerszego współczucia.

Uroczystości pogrzebowe pana Ryszarda Tywonka odbędą się 14 stycznia 2021 r. (czwartek) o godz. 12:30 w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, ul. Przyrynek 2 w Warszawie.
Posted in wiadomości, wydarzenia.