Praca na stanowisku specjalisty do spraw wprowadzania danych z jęz. czeskim/słowackim

Działać niezależnie i odnieść sukces – to podstawowa zasada MARKANT, największej organizacji reprezentującej  samodzielne przedsiębiorstwa handlu detalicznego i hurtowego w Europie. Od ponad 60 lat wspieramy niezależność  stowarzyszonych partnerów oferując im wysokiej jakości usługi. Z zaangażowaniem, wiedzą i w poszukiwaniu nowych  wyzwań, ponad 1000 naszych pracowników pracuje na rzecz międzynarodowego rozwoju i sukcesu MARKANT.

Do projektu MAPIS w Warszawie szukamy:

Specjalisty do spraw wprowadzania danych (m/f) ze znajomością j. czeskiego/  słowackiego
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę od 1. dnia pracy) w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • Szkolenia merytoryczne
  • Zajęcia grupowe z jęz. niemieckiego
  • Pakiet medyczny
  • Bony świąteczne
  • Dofinasowanie do urlopu
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dobra atmosfera pracy i pozytywnie nastawieni współpracownicy
Zadania
  • Wprowadzanie nowych produktów do bazy danych w jęz. czeskim i słowackim
  • Utrzymanie i rozbudowa bazy danych produktowych zgodnie z międzynarodowym systemem GS1
  • Porządkowanie i utrzymanie bazy produktowej na wysokim poziomie
  • Dbałość o poprawność i kompletność danych technicznych produktów
  • Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem wewnętrznym
  • Wsparcie team leadera i współpracowników w pracy nad ulepszeniami mającymi na celu budowanie satysfakcji klientów
  • Współpraca z działami sprzedażowymi
Oczekiwania
  • Praktyczna znajomość obsługi programów Excel i Word
  • Umiejętności analityczne (praca z bazami danych)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym w mowie i w piśmie
  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość branży FMCG
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
Zainteresowana/y?

Czekamy na Twoją aplikację pod adresem: agnieszka.frejert@pl.markant.com

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o Ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma MARKANT Services International Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Puławskiej 2 w Warszawie.

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody. Pani/Pana dane  osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział. Posiada Pani/Pan prawo dostępu  do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,  prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem  przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa  Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza  przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się pod adresem mailowym: rodo.info@pl.markant.com

Prosimy o dołączenie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARKANT Services International Polska Sp. z o.o. dla  potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę, aby po zakończeniu rekrutacji Pana/Pani dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie MARKANT  Services International Polska sp. z o.o., w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę o umieszczenie  w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

” Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej  wskazaną firmę”.

Posted in wiadomości, wydarzenia and tagged , .