Spotkania informacyjne dla studentek i studentów rozpoczynających studia

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA STUDENTEK I STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU STUDIÓW LICENCJACKICH

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przyjęte na pierwszy rok studiów licencjackich w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej na spotkanie inaugurujące studia. Zostaną na nim przedstawione najważniejsze kwestie związane ze studiami oraz profil naukowy i dydaktyczny Instytutu.

Spotkania odbędą się w piątek 1.10.2021 w dwóch turach:

10.00 specjalność bohemistyka

11.00 specjalność kroatystyka i słowacystyka.

Spotkania odbędą się w siedzibie Instytutu w sali 11a-11b. Prosimy uczestników o założenie maseczek oraz przestrzeganie zasad dystansu.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA STUDENTEK I STUDENTÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH STUDIA MAGISTERSKIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjętych na pierwszy rok studiów magisterskich w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w formie zdalnej dnia 30 września o godzinie 18.00. Na spotkaniu zostaną omówione najważniejsze kwestie związane z programem studiów i zasadami studiowania na poziomie magisterskim.

Link do spotkania: https://meet.google.com/pys-mfru-ewj

Posted in ogłoszenia, ogłoszenia sekretariatu, wiadomości, wydarzenia.