Wyraź swój bunt – i go opublikuj!

Już w środę (10.11, sala 11a-b) odbędą się warsztaty „Wstęp do Blackout Poetry”, na które zaproszeni są wszyscy zainteresowani studenci i wykładowcy ISZIPu. Warsztat prowadzi p. Ana Marković, lektorka języka chorwackiego.

Jako forma artystycznego wyrazu, blackout poetry pozwala na „recykling” dowolnego tekstu, nadanie mu nowego znaczenia, dokonanie kreatywnej zmiany, a nawet na przemienienie go w coś poetyckiego.

Na warsztatach skupimy się na znalezieniu sposobu na wyrażenie Twojego buntu, Twojego osobistego sprzeciwu.

Celem warsztatów jest zachęcenie studentów do tworzenia, ale także wysłania swoich prac do czasopisma młodych slawistów Smokiniata.com.
Kto wie, może to pierwsza z Twoich wielu przyszłych publikacji?
Aby dowiedzieć się więcej o czasopiśmie i jego najnowszej edycji kliknij tutaj lub tutaj.
Posted in wiadomości, wydarzenia.