Oferta 2022/2023

Zapraszamy do studiowania u nas!

STUDIUJ SLAWISTYKĘ!

Jeśli są Państwo zainteresowani, nasze studentki i studenci z radością odpowiedzą na wszelkie pytania na otwartej dla kandydatów grupie na Facebooku.

W nowym roku akademickim 2022/2023 Instytut otwiera nabór na specjalności:

na studiach pierwszego stopnia:

na studiach drugiego stopnia:

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji i wymagań znajdują się na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów:

Wszelkich informacji na temat rekrutacji w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej Komisja Rekrutacyjna udziela przez system IRK lub pod adresem rekrutacjaiszip.polon@uw.edu.pl

Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/slawistykauw.

Ми приймаємо студентів вузів України, які хочуть продовжити навчання за спеціальністю «Славістика» на другому або третьому курсі бакалавріату.

Oferta 2022/2023 – Освітні програми 2022/2023

Навчальні програми 2022/2023

Запрошуємо на навчання у нашому Інституті!

Наші студенти та студентки готові з радістю відповісти на будь-яке ваше запитання у фейсбуці у групі для абітурієнтів.

У новому навчальному році 2022/2023 Інститут відкриває набір за спеціальностями:

навчання першого рівня – бакалавр:

• богемістика (чеська мова і культура)
  • болгаристика (болгарська мова і культура)
  • сербістика (сербська мова і культура)

навчання другого рівня – магістр:

• богемістика (чеська мова і культура)
  • болгаристика (болгарська мова і культура)
  • словакістика (словацька мова і культура)

Детальна інформація про вступну кампанію та вимоги для абітурієнтів розміщена на сайті системи IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów; Інтернет-реєстрація вступників):

Posted in ogłoszenia.