Zapraszamy na studia!

Studia w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej UW to możliwość poznania języków i kultur krajów południowo- oraz zachodniosłowiańskich.

Rekrutacja rozpoczyna się 6 czerwca 2023 r.

W programie studiów m.in.:

• zajęcia przybliżające historię, sztukę i kulturę poszczególnych krajów południowo i zachodniosłowiańskich,
  • praktyczna nauka języka z native speakerami,
  • przedmioty fakultatywne poświęcone innym krajom słowiańskim.

Nasi studenci biorą udział w międzynarodowych programach wymian studenckich Erasmus+ oraz CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies).

W tym roku zapraszamy na poniższe specjalności:

na studiach pierwszego stopnia:

na studiach drugiego stopnia:

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji i wymagań znajdują się na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów:

Wszelkich informacji na temat rekrutacji w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej Komisja Rekrutacyjna udziela przez system IRK lub pod adresem rekrutacjaiszip.polon@uw.edu.pl

Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/slawistykauw. Zachęcamy do kontaktu przez Messengera, jeśli szukają państwo więcej informacji o studiach slawistycznych.

Posted in ogłoszenia, wiadomości and tagged , , , , , , , , , .