Przewodnik dla nowych studentów

Najważniejsze informacje o pierwszych krokach na UW, zapisach na zajęcia, kalendarzu akademickim, stypendiach, organizacjach studenckich i kołach naukowych można znaleźć w przewodniku, który został przygotowany dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę na Uniwersytecie Warszawskim.

Folder jest już dostępny w wersji elektronicznej. Można go pobrać STĄD.

Co, gdzie, kiedy, jak?

W folderze „1. rok na UW” zebrano informacje m.in. o tym, jak założyć studenckie konto e-mail, wyrobić legitymację i ubiegać się o miejsce w akademiku. Czytelnicy dowiedzą się, czym dokładnie jest USOS, jak z niego korzystać i jak zapisać się na lektoraty, zajęcia WF i OGUN-y. Są również niezbędne informacje o stypendiach i programie Erasmus+ oraz propozycjach aktywności naukowych, sportowych i kulturalnych po zajęciach.

W informatorze umieszczono też dwie mapy – kampusu głównego przy Krakowskim Przedmieściu oraz Warszawy z zaznaczonymi trzema kampusami UW, najważniejszymi punktami uniwersyteckimi i domami studenckimi.

Po więcej informacji na temat UW zapraszamy na stronę: http://www.uw.edu.pl/uniwersytet/materialy-o-uw-do-pobrania/

Przewodnik dla nowych studentów

Wersja angielska:

 

Brochures to download

 

Przydatne linki

Zapraszamy do odwiedzania strony Biura Karier UW, gdzie uzyskają Państwo wiele przydatnych informacji na temat rynku pracy. Pod tym linkiem znajdą Państwo informacje na temat najbliższych spotkań organizowanych przez Biuro.