„Pamięć, zrozumienie, przyszłość” – seminarium w Krzyżowej 16.-22.06.2019

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza studentów i wolontariuszy z Polski i Niemiec zainteresowanych tematami pojednania, polsko-niemieckich relacji i kultury pamięci na trzecią edycję seminarium „Pamięć, zrozumienie, przyszłość”, dotychczas realizowanego pod nazwą „Pojednanie i pamięć”.

Projekt jest organizowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Polski, Ambasadę Niemiec w Warszawie, Fundację „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego przy wsparciu Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu. Seminarium odbędzie się w Krzyżowej i we Wrocławiu w dniach 16.-22.06.2019 r.

W wydarzeniu wezmą udział studenci, wolontariusze i pracownicy NGO z Polski, Niemiec i Bałkanów Zachodnich. Celem seminarium jest refleksja nad procesem pojednania polsko-niemieckiego, które może stanowić inspirację dla innych narodów, próbujących odnaleźć porozumienie mimo trudnej przeszłości.

Zakończenie rekrutacji: 24 maja 2019 r.

Application Form_ENG.pdf

Program_ENG.pdf

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
dominik.calka@krzyzowa.org.pl
Posted in ogłoszenia, warsztaty, szkoły, wiadomości, wydarzenia and tagged , .