Słowacka uczta karnawałowa 3.03.

Mamy ogromną przyjemność podzielić się wspaniałymi wrażeniami z kolejnego spotkania z cyklu Spotkań ze Słowacją, które odbyło się przy współpracy Koła Naukowego Slawistów z ISZIP-em 🇸🇰, 3 marca 2023 o godzinie 19:30 w akademiku StudentDepot. 

Tym razem mieliśmy okazję wziąć udział w słowackiej uczcie karnawałowej, podczas której mogliśmy skosztować klasyków słowackiej kuchni 🥓🍩🍽. Na stole pojawiły się doskonałe dania, które zasmakowały każdemu z nas. Spróbowaliśmy przeróżnych tradycyjnych smaków i jednogłośnie stwierdzamy, że było pysznie!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na to spotkanie i przyczynili się do jego niezapomnianej atmosfery. Szczególnie składamy podziękowania dla organizatorów cyklu, którzy zapewnili nam gościnność oraz wyśmienite jedzenie. Dzięki Wam, mogliśmy poczuć się jak na prawdziwej słowackiej biesiadzie! Jesteśmy wdzięczni, że jesteśmy częścią tej wspaniałej inicjatywy, która z każdym kolejnym spotkaniem daje nam możliwość poznawania kultury i tradycji Słowacji.
Cieszymy się, że możemy dzielić się naszymi wrażeniami z Wami i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania. Do zobaczenia! 🇸🇰🇸🇰🇸🇰

Posted in wiadomości, wydarzenia and tagged , .