Bliżej Siebie: Słowacja – Polska. Finał III edycji

III edycja projektu Bliżej Siebie: Słowacja – Polska z sukcesem przeszła w środę, 10 kwietnia 2024 r., do historii 😊Ze studentami i wykładowcami ze Słowacji spotkamy się znów wiosną przyszłego roku, tym razem w Bańskiej Bystrzycy.

Inauguracja III edycji projektu Bliżej Siebie: Polska - Słowacja

Inauguracja III edycji projektu Bliżej Siebie: Polska – Słowacja

Krótka fotorelacja nie odda wspaniałej atmosfery tych trzech intensywnych wspólnych dni, wypełnionych wykładami, warsztatami, panelami roboczymi oraz spotkaniami integracyjnymi.

Projekt jest realizowany dzięki stałej współpracy naszego instytutu z Instytutem Literatury Polskiej UW i Wydziałem Filozoficznym Uniwersytetu Mateja Bela ze Słowacji, ale towarzyszyły nam w tych dniach także zaprzyjaźnione instytucje: Ambasada Republiki Słowackiej w Polsce, która objęła patronat honorowy nad tą edycją, Instytut Słowacki w Warszawie oraz Koło Naukowe Slawistów UW – DZIĘKUJEMY!

I wszystkich zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych slajdów 😊
Posted in wiadomości, wydarzenia and tagged , , , , .