Dzień Otwarty na UW online 25.04.

Zapraszamy serdecznie na wirtualny Dzień Otwarty na Uniwersytecie Warszawskim, który odbędzie się 25 kwietnia.

Wydarzenie skierowane jest do polskojęzycznych i anglojęzycznych kandydatów na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie.

Więcej informacji znajdą Państwo w opisie wydarzenia na Facebooku.

W kolejnych dniach będziemy tam publikować m.in. harmonogram przedsięwzięcia. Sama transmisja Dnia Otwartego Online odbędzie się 25 kwietnia w godz. 10:00-12:00, a dostępna będzie na fanpage’u Uniwersytetu Warszawskiego. Pracownicy Biura ds. Rekrutacji, Biura Promocji, Welcome Pointu oraz Zarządu Samorządu Studentów UW opowiedzą o Uniwersytecie, rekrutacji, jego ofercie dydaktycznej oraz odpowiedzą na pytania kandydatów.

Więcej informacji dla kandydatów na studia slawistyczne znajduje się w zakładce DLA KANDYDATÓW/Oferta 2020/2021

Spotkania z wydziałami i prezentacje kierunków

25 kwietnia będzie można nie tylko zapoznać się z funkcjonowaniem uczelni czy ogólnymi zasadami rekrutacji, ale również spotkać się z osobami reprezentującymi poszczególne kierunki studiów, a także inne organizacje uczelniane, takie jak teatr czy chór. Przygotowane zostały też prezentacje kierunków, z którymi można zapoznać się już teraz.

Odnośniki do spotkań z przedstawicielami poszczególnych studiów >>

Prezentacje kierunków >>

Posted in wiadomości, wydarzenia.