Spotkanie informacyjne dla nowo przyjętych studentów

Wszystkie osoby przyjęte na 1. rok studiów licencjackich zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 2 października w budynku ISZiP na kampusie głównym UW w dwóch grupach:

10.00 bohemistyka
11.00 kroatystyka oraz słowenistyka.

Opowiemy Państwu o najważniejszych kwestiach związanych z bezproblemowym studiowaniem, wyjaśnimy wątpliwości, odpowiemy na pytania. Spotkanie pozwoli Państwu poznać część kadry, no i siebie nawzajem.

Tymczasem zachęcamy do przejrzenia strony internetowej ISZiP, gdzie zamieszczamy ważne informacje:

  • aktualny program studiów,
  • aktualny plan zajęć,
  • informacje o prowadzących,
  • ważne dokumenty, takie jak regulamin studiów,
  • oraz bieżące ogłoszenia.

Istotnym portalem dla Państwa jest także USOSweb. Znajdą tam Państwo swój plan zajęć, sylabusy przedmiotów z informacjami o wymaganiach, dostęp do rejestracji na zajęcia slawistyczne fakultatywne i wiele, wiele innych ważnych danych.

Zapisy na przedmioty fakultatywne (są obowiązkowe, ujęte w programie slawistyki) będą możliwe przez indywidualne konto w USOSwebie, z tym że czekamy z ich uruchomieniem na immatrykulację drugiej tury.

Na stronie Rejestracji mogą się Państwo zapisywać na zajęcia ogólnouniwersyteckie, WF oraz lektoraty żetonowe języków obcych.

Jeśli korzystają Państwo z portalu Facebook, można zaglądać na nasz profil, gdzie zamieszczamy bieżące informacje i czasem mniej formalne ciekawostki z życia Instytutu i jednostek zaprzyjaźnionych.

Posted in ogłoszenia, wiadomości, wydarzenia and tagged , , , .