Spotkanie z licealistami

Dr Yordanka Iliewa-Cygan przybliża licealistom ze Szkoły Przymierza Rodzin cyrylicę.

Na zdjęciach: dr Yordanka Iliewa-Cygan oraz dr Lujza Urbancova prowadzą minilektoraty. Dr Angelika Kosieradzka opowiada o studiach slawistycznych.

W poniedziałek (25.03.2024 r.) przedstawicielki i przedstawiciel naszego grona dydaktyczno-badawczego odwiedzili Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II na Ursynowie.

Podczas spotkania z uczniami klas trzecich i czwartych grono lektorskie – dr Yordanka Ilieva-Cygan, dr Lujza Urbancova oraz mgr Ctirad Sedlak – przeprowadziło lekcje pokazowe, które spotkały się z zainteresowaniem młodzieży. Dr Angelika Kosieradzka opowiedziała natomiast o studiach slawistycznych.

Ciekawe, czy wśród uczniów znajdą się przyszli slawiści, z którymi spotkamy się na zajęciach w ISZiP…

Dr Lujza Urbancova poprowadziła zajęcia z języka słowackiego. Dr Angelika Kosieradzka opowiedziała o studiach slawistycznych.

Posted in ogłoszenia, wiadomości and tagged .