Praca: Junior Customer Operations Representative, czeski

Agencja Pracy Tymczasowej Select poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko: Junior Customer Operations Representative. Wymagana znajomość języka czeskiego na poziomie native bądź C1/C2. Miejsce pracy: Łódź.

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta  poszukuje kandydatów na stanowisko:
Junior Customer Operations Representative

Nr ref.:  JUNIOR/CUSTMER/OPERATIONS/REPRESENTATIVE/2017
Lokalizacja: Łódź
Rodzaj Pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:

– Obsługa klientów w języku czeskim,

– Odbieranie telefonów i maili przychodzących.

Wymagania:

– Znajomość języka czeskiego na poziomie native bądź C1/C2,
– Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
– Wysoki poziom kultury osobistej,

– Odpowiedzialność,

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Zatrudnienie na podstawie umowy o prace,

– Prywatną opiekę medyczną,

– Karta Multisport,

– Fruity Monday,

– Holiday Bouns,

– Imprezy firmowe,
– Dodatkowo dla osób spoza Polski  możliwość uzyskania dodatku relokacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:  „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”

Posted in wiadomości.