Mobilność Studentów – konkurs IDUB

Ogłoszenie o konkursie organizowanym w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza, działanie IV.2.3. Mobilność Studentów i Doktorantów

II konkurs na dofinansowanie mobilności studentek i studentów UW

Inicjatywa ta ma na celu dofinansowanie projektów, które umożliwią zdobycie przez studentów doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także podniesienie poziomu prowadzonych przez nich badań poprzez umożliwienie im odbycia wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych. W konsekwencji projekt może być realizowany w celu:
• zdobycia wiedzy i nowych umiejętności niezbędnych do podniesienia jakości prowadzonych badań i przygotowywanych prac dyplomowych oraz
• przeprowadzenia badań lub analiz bezpośrednio związanych z tematyką przygotowywanej pracy dyplomowej lub projektu przygotowywanego na potrzeby rekrutacji do szkoły doktorskiej lub konkursu grantowego.

• Kierownik: dr hab. Jan Rudnicki.
  • Cel: dofinansowanie projektów, które umożliwią zdobycie przez studentów doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także podniesienie poziomu prowadzonych przez nich badań poprzez umożliwienie im odbycia wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych
  • Wnioskodawca: studenci i studentki Uniwersytetu Warszawskiego
  • Data ogłoszenia konkursu: 08.03.2024
  • Rozpoczęcie naboru wniosków: 18.03.2024
  • Zakończenie naboru wniosków: 21.04.2024
  • Budżet konkursu: 1 500 000 PLN
  • Budżet projektu: do 50 000 PLN na wyjazd naukowy
  • Sposób składania wniosków: wyłącznie elektronicznie na adres stud.idub@uw.edu.pl z tytułem „Mobilność studentów”

Osoby, które będą chciały dostać dofinansowanie, prosimy o zgłoszenie się z wnioskiem do p. Małgorzaty Pakulskiej (budynek przy Oboźnej, p. 124).

Strona konkursu

Posted in konkursy, ogłoszenia, wiadomości, wydarzenia.