Płatny staż dla słowacystów

Yosh.AI jest pionierem w dziedzinie zastosowania rozwiązań głosowych i jedną z niewielu firm na świecie oficjalnie wyróżnionych przez Google za tworzenie innowacyjnych produktów w oparciu o Google Assistant, a obecnie rozszerzającą swoje zainteresowania o obszary związane z wizją komputerową.
Tylko rok 2019 przyniósł nam 3 prestiżowe nagrody: I miejsce w Start-up Games organizowanych przez rząd Wielkiej Brytanii, I miejsce w Fashion I nnovaon Awards w Szwajcarii za zastosowanie AI w e-commerce, oraz I I miejsce w konkursie na Najlepszy TechRetail Start-up w Europie organizowanym w Hiszpanii. Forbes wymienił Yosh.AI jako jedną z 5 firm, które czynnie kształtują przyszłość handlu.
W ramach wsparcia z Narodowego Centrum Badania i Rozwoju oraz funduszy Unii Europejskiej, otrzymaliśmy grant naukowo-badawczy na ponad 8 mln PLN na projekt stworzenia platformy AI w skład której wchodzą projekty z zakresu przetwarzania języka naturalnego, jak i rozpoznawania obrazu. Naszym partnerem w tym projekcie jest Polska Akademia Nauk.
Yosh.AI charakteryzuje nieformalna kultura oparta na serdeczności i pasji do odkrywania nowych rozwiązań. Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Stażysta lub Stażystka

LINGWISTA Z JĘZYKIEM SŁOWACKIM

Jeśli lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w pracach nad wirtualnymi asystentami oraz:

• jesteś studentką/studentem slawistyki (min. 4 roku studiów),
  • znasz bardzo dobrze języki: słowacki i angielski,
  • cechują Cię dokładność i skrupulatność,
  • interesujesz się technologią oraz sztuczną inteligencją aplikuj i dołącz do naszego zespołu.

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

• weryfikacja tłumaczeń maszynowych,
  • przekłady tekstów w parze angielski-słowacki,
  • trenowanie wirtualnego asystenta.

Praktyki są płatne / Praca zdalna

Aplikuj do: careers@yosh.ai

Oferta pracy do pobrania: Oferta dla stażysty z językiem słowackim

Posted in wiadomości, wydarzenia.