Spotkania międzycywilizacyjne

Zapraszamy studentów i doktorantów ze Wschodu na cykl zajęć zintegrowanych pod patronatem rektora UW „Spotkania międzycywilizacyjne” (150 godzin: semestr zimowy i letni, czwartek godz.15.00-18.15; język polski).

Jest to ogólnouniwersytecki program adaptacyjno-dydaktyczny dla studentów ze Wschodu, realizowany przy wydziale Artes Liberales UW (koordynator dr hab. Zoja Morochojewa). Uczestniczą w nim osoby z Polski i krajów szeroko pojętego Wschodu, które wspólnie będą szukać różnic mentalnych, cywilizacyjnych miedzy Wschodem a Zachodem. Chcemy abyśmy sobie zdali sprawę z głębokich różnic, które nas dzielą i często uniemożliwiają głębsze zrozumienie. Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku. Sylabus przedmiotu można zobaczyć tutaj.

Posted in ogłoszenia.